Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Sianożęty - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Kołobrzeg(Sianożęty + 10 km)

62 zł/m²96,20 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W kołobrzeskim porcie na wynajem! Mamy do zaoferowania duży i przestronny lokal usługowy o powierzchni 96 m2, znajdujący się w Kołobrzegu, przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²66 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy o pow. 66 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Ustroniu Morskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł1 300 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przemysłowa do dzierżawy w dzielnicy przemysłowej w Kołobrzegu przy ul. Jasnej /sienkiewicza z dogodnym dojazdem. Lokalizacja: działka położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kołobrzeg(Sianożęty + 10 km)

50,39 zł/m²63,50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy o pow. 63,50 m2 w bardzo dobrym stanie technicznym zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowo - handlowych, gabinetów lekarskich, salonów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kołobrzeg

Kołobrzeg(Sianożęty + 10 km)

4 000 zł18 300 m² 0,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt pod wynajem w pasie nadmorskim w miejscowości Korzyścienko w gminie Kołobrzeg. Grunt orny o łącznej powierzchni 18300 m2. Nieruchomość klasy: ł IV.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł87,30 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Kołobrzeg(Sianożęty + 10 km)

25 000 zł2 110 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu zakład produkcji składający się z:. 3 hale - Budynki magazynowo-produkcyjne z rampą, ogrzewane, z biurem i pomieszczeniami socjalnymi wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

114 zł/m²20,10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Rezerwacja Do wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pogodna

Mielno(Sianożęty + 23 km)

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę kawalerkę w apartamentowcu Baltic Star przy ul. pogodnej 6 w Mielnie. od 15.02.2026 do 15.05.2026 lub dłużej - również w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

450 zł22 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Noclegi pracownicze, sianożęty, ustronie Morskie, kołobrzeg. Miejsca noclegowe na 120 osób, posiłki domowe na miejscu, dostęp do mikrofali , lodówki, pralni, ogrzewana szatnia na ciuchy robocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Środkowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

4 000 zł15 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam jeszcze wolne miejsca na sezon 2014 - pas handlowy przy głównym wejściu nad morze! 7 km do Kołobrzegu! Najlepsze miejsce w Sianozętach 20 m do morza, droga uczęszczana przez kazdego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku