Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki inwestycyjne Sianożęty - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

89 000 zł503 m² 176,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokaz prosimy umawiać telefonicznie pod numerem telefonu 696 393 O55 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Sianożęty, w spokojnej i cichej okolicy, ok. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł2 039 m² 1 544,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2039 m - 200 m od morza | Sianożęty | mpzp 24utm Na sprzedaż atrakcyjna niezabudowana działka gruntu nr 17/26 o powierzchni 2039 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z dużym współczynnikiem zabudowy! Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną ok. 350 m od plaży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł2 962 m² 120,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna zlokalizowana w miejscowości Sianożęty (gmina Ustronie Morskie). Powierzchnia działki 2962m2, kształt nieregularnego prostokąta. Położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Środkowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

4 500 000 zł2 564 m² 1 755,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży inwestycji polegającej na wybudowaniu siedmiu budynków usług turystycznych na działce nr 630 W sianożętach. W zakres sprzedaży wchodzi: działka nr 630 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

930 000 zł21 000 m² 44,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna, usługowo-przemysłowa, z możliwością zabudowy dwukondygnacyjnej. W skład wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Położenie - Sianożęty, gmina Ustronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wrzosowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

5 000 000 zł51 500 m² 97,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Teren o pow. 51500m2, położony w Sianożętach k/ustronia Morskiego przy drodze krajowej nr11 10km od Kołobrzegu, 1000m od morza.Teren w połowie przeznaczony pod zabudowe usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

7 900 000 zł4 431 m² 1 782,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowoczesna Inwestycja Nad Morzem w Sianożętach - Doskonała Okazja Inwestycyjna! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę malowniczej działki nad morzem w Sianożętach, zaledwie 2 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij